Altındağ Vaillant Servisi

Posted by

Altındağ Vaillant Servisi olarak Altındağ semtindeki Vaillant kombi ve şofben kullanıcı için bakım ve onarım görevini üstlenmiş bulunmaktayız. Altındağ sakinleri Vaillant cihazlarını kullanırken beklenmeyen arızalar ve bakım işlemleri için bize ulaşmaları yeterli olacaktır.

 Vaillant dünya genelinde kaliteli kombi ve şofben üretmektedir. Ürettikleri cihazlar son teknoloji ürünü olmakla beraber uzun ömürlüdür. Bakımları aksatılmayan bir Vaillant cihazı çok nadir arıza vermektedir. Tüm bu bakım ve tamir işleri için kombi ve şofben cihazlarında uzmanlığını ispatlamış teknik kadrosu mevcuttur. Altındağ Vaillant Servisi bakım ve onarım sırasında titizlikle çalışmakta ve sizleri memnun bırakmayı hedeflemektedir.

 Vaillant kombi ve şofben alanında yeni bir çağ açmıştır. Güvenilirliğini fazlasıyla ispatlamıştır. Kullanılacak ortamın büyüklüğüne, coğrafi yerine ve birçok etkeni göz önünde bulundurarak ürün yelpazesini genişletmiştir.

Bir Vaillant cihazı satın almak istediğinizde kararsız kalırsanız Altındağ Vaillant Servisi çağrı merkezini arayarak profesyonel yardım alabilirsiniz.

Kombi ve şofben bakımının; uzman olmayan, işini layığı ile yapmayan, sorumluluk ve görev bilincine sahip olmayan kişi veya kişilerce yapılması kullanıcı çok zor durumlara düşürebilmektedir.

Satın aldığı cihazı tam olarak verimli bir şekilde kullanamamasının yanında ciddi miktarda faturalar da ödemek zorunda kalabilirler. Ama Altındağ Vaillant Servisi baştan aşağı profesyonel ve alanında uzman ekip kadrosuyla sizlere güler yüzlü hizmet sağlamaktadır.

 Cihazının arızalanması durumunda Altındağ Vaillant Servisi çağrı merkezimi aradığınız zaman sorunun ne olduğu kısa birkaç soru ile saptanmaya çalışılır. Sorun saptanamazsa veya ustalık gerektiren bir işlem olduğu düşünülürse istediğiniz zaman teknik ekibimiz yola çıkacaktır.

Uzmanlarımız tarafından arızanın sebebi ve maliyeti hakkında bilgilendirileceksiniz. Parça değişim işlemlerin de ise orijinal yedek parçalar kullanılarak cihazınızın verimliliği ve dayanıklılığı korunacaktır.

Kombi ve şofben arızaları genellikle küçük çaplı olmakla beraber onarımı fazla maliyetli değildir. Sorunun çözümü için gelen ekibin yanında bu tür küçük arızaları çözmek için gerekli teçhizat bulunuyor olacaktır. Altındağ Vaillant Servisi çağrı merkezini aradıktan kısa bir süre sorununuz çözüleceğini garanti ederiz.

Kombi arızalarında sık rastlanan bazı sorunların çözümü servis işlemi gerektirmemektir. Kombi cihazının ısıtmaması durumunda; ısı ayarının düşük bir dereceye ayarlanmamış olmasına dikkat etmenizde fayda var. Kombi cihazının ateşlememe yapmaması durumunda; gaz vanasının açık olduğundan emin olduktan sonra reset atmayı deneyebilirsiniz.

Bu ve bunun gibi birçok sorun için Altındağ Vaillant Servisi telefon numaramızı aradığınız takdirde bilgilendirilirsiniz. Denenen birkaç yöntemle sorun giderilmezse servis ekibimizi yardıma çağırabilirsiniz.

 Şofben arızaları genelde cihazın mekanik veya elektronik aksamından kaynaklanmaktadır. Bu arızaların tespiti ve çözümü uzmanlık gerekmektedir. Bu arızalardan en sık rastlananı; suyun yeterince ısınmaması. Bu arıza elektrik devresinden kaynaklanıyor olabilir. Diğer en sık rastlanan arıza ise şofben cihazının su akıtmasıdır.

Bu arıza ise diyaframın veya su haznesinin zarar görmesinden kaynaklanıyor olabilir. Fakat arızanın net tespiti için Altındağ Vaillant Servisi çalışanlarımızdan yardım almanız gerekmektedir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir