Altındağ Protherm Servisi

Altındağ Protherm Servisi yenilikci ve modern servis anlayışı ile arıza açan Protherm markalı kombi cihazlarınıza memnuniyet garantili tamir imkanı sunuyor. Altındağ bölgesi sakinleri servisimizi ve bu konuda ne kadar iyi olduğumuzu gayet net biliyor.

Protherm markalı kombilerinizi eksiksiz onarmayı vazife bilen ustalarımız bu konuda asla taviz vermemektedir. Altındağ Protherm Servisi ısınmayan sularınız için, evinizi ısıtmayan petekleriniz için kombi cihazınızın her türlü bakımını ve onarımını yapmaktadır.

Altındağ Protherm Servisi sahip olduğunuz kombi ürünlerinizi maksimum sürelerde kullanmanız için elinden gelen tüm imkanları seferber etmektedir. Ustalarımız asla gereksiz yere parça değişimine gitmemektedir.Üstelik değişim için sizin onayınızı almadan da asla işlem başlatmaz. Altındağ Protherm Servisi bu konuda katıdır.

Protherm cihazınız kış aylarına girmeden temizlenmeli, gaz ayarlarınız yapılmalı, su kaçağı kontrol edilmeli ve peteklerinizin yeterli düzeyde ısınıp ısınmadığı kontrol edilerek zorlu mevsime hazırlanmalıdır. Altındağ Protherm Servisi bakım esnasında filitreleriniz temizler, bacanızın çekip çekmediğini kontrol eder ve hatta sıcak su sensörlerinizin işlev görüp görmediğini de kontrol eder.

Altındağ Protherm Servisi gaz kokusu duyulan ortamda çok dikkatli olunmasını tavsiye eder. Böyle bir durumun yaşanması dahilinde hemen kapı cam ve pencerelerinizi açmanız gerekmektedir. Akabinde Alo 187 aranarak durum iletilmelidir. Altındağ Protherm Servisi ile de iletişime geçmeniz yararınıza olur. Apartmanınızdaki ve kombi cihazınızın yanındaki gaz vanalarınızın da kapatılarak her türlü önlemi almanız şarttır.

Bizler özellikle kış aylarında özveri ile çalışmaktayız. Bunun sebebi Protherm markasına güvenen ve kombi cihazını kullanan müşterilerimizi yarı yolda bırakmamaktır. Saat kaç olursa olsun, mevsim şartları neyi gösterirse göstersin size ulaşacak bir Protherm ekibimiz mutlaka bulunur. Altındağ Protherm Servisi bu konuda da öngörülü davranıp her türlü önlemi almıştır.

Altındağ bölgesine kusursuz hizmet ulaştıran servis işletmemiz civar semtler için de mesai harcamaktadır. Dilediğiniz an arayıp, kayıt bırakabilirsiniz. Altındağ Protherm Servisi içinden çıkamadığınız durumlarda baş vurabileceğiniz çözüm merkezidir.

Altındağ Protherm Servisi merkezleri sizlerden gelen talepleri hemen, hiç zaman kaybetmeden değerlendirmeye alır. Mahallenize en yakın çalışan mobil ekiplerimize durum derhal bildirilerek adresinize intikal sağlanır. Arıza açan kombi üniteniz için arıza tespitinde bulunan teknisyenlerimiz, çalışma başlatarak sorununuzu giderir. Size düşen sadece keyif ile kombi cihazınızı kullanmak olacaktır.

Yorum yapın