Altındağ Ferroli Servisi

Altındağ Ferroli Servisi olarak kombi ve şofben cihazlarınızın bakım ve onarım işlemlerini özen göstererek yapmaktayız. Altındağ sakinleri için 7/24 çalışan ekiplerimiz alanında uzman ve tecrübeli kişilerden oluşmaktadır.

 En büyük önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Yürütmekte olduğumuz bütün işler büyük bir hassaslıkla işlemektedir. Asıl amacımız sizlerin beğeni ve takdirinizi kazanmaktır. Kullanıcılarımızın karşılaştıkları problemlerde çekinmeden arayabilecekleri merkez servis olarak Altındağ Ferroli Servisi şubemizi hizmetinize sunmaktayız.

Altındağ Ferroli Servisi şubemizi aradığınız zaman ekiplerimiz problemin tespiti ve çözümü için çalışmalara başlayacaktır. Sunmakta olduğumuz çözümler kalıcı ve düşük maliyetlidir. Bu hizmetleri sunarken de güler yüzlü ve anlayışlı olmayı bir ilke edinmiş bulunmaktayız.

 Ferroli markası dünya çapında ün salmış bir firmadır. Bu kadar meşhur olmalarında ürettikleri dayanıklı ve kaliteli ürünler büyük rol almaktadır. Böylesine büyük bir marka için ürünlerinin bakım ve onarımının profesyonelce yapılması ise Altındağ Ferroli Servisi olarak bizim ün salmamıza sebep olmuştur.

 Çağrı merkezi çalışanlarımızla iletişime geçtiğiniz andan itibaren sizleri ailemizin bir parçası olarak görmekteyiz. Cihazlarınızla ilgili farkında olduğunuz veya olmadığınız bütün sorunları çok kısa bir sürede tespit edip çözerek sizleri mutlu etme çabası içindeyiz.

Kombi ve şofben bakımları çok fazla olmamakla beraber basit işlemlerdir. Fakat bu basit işlemler yaptırılmadığı takdirde büyük zararlar ortaya çıkabilir. Cihaz bakımları sırasında Altındağ Ferroli Servisi ekiplerimizin gözden kaçırmayacağı yıpranmış parçaların tamiri ve değişimi makinenize minimum masrafı ödemenizi sağlayacaktır.

 Bakımların geciktirilmesi veya yaptırılmamasının sonucunda önemli parçaların tamir göremeyecek duruma geldikleri gözlenmiştir. Bu parçaların çoğu fazla maliyetli olmasalar da küçük bir kısmı yüksek maliyetlidir. Altındağ Ferroli Servisi ekiplerimiz sorunun tek seferde ve kesin çözümü için fazladan çaba göstereceklerdir.

 Bakım esnasında fark edilen veya arıza sorunu sonrasında tespit edilen bozuk veya yıpranmış parçalar ekiplerimiz tarafından size rapor edilecektir. Hiçbir işlem sizin onayınız alınmadan yapılmayacaktır.

İşlem görmesi veya değişmesi gereken parça veya parçaların ne işe yaradıkları, neden yıprandıkları, ne işlemden geçecekleri ve ücretlerinin tutarı gibi bilgileri çalışanlarımız siz sormadan söyleyeceklerdir.

Kombi ve şofben cihazları için parça değişiminde orijinal parçalar kullanmaktayız. Altındağ Ferroli Servisi bünyemizde bulunan orijinal yedek parçalarımız olabilen en düşük maliyetle değiştirilmektedir.

Değiştirilen parçalar ve yapılan işlemlerden sonra cihazınızın ilk günkü haline döneceğini gönül rahatlığı ile garanti edebilmekteyiz.

Ferroli kombi cihazları arıza durumunda arıza kodları veya LEDışıklı göstergeleriyle kullanıcıya sinyal verecektir. Bu sinyallerden herhangi birini almanız durumunda öncelikle kullanım kılavuzunu incelemeniz gerekmektedir.

Kılavuzda sorunun çözümü için kendinizin yapabileceği bir işlem yazıyorsa deneyebilirsiniz. Her ihtimale karşı Altındağ Ferroli Servisi çağrı merkezimizi aramanızda fayda var. Ekiplerimiz anında yola çıkarak sizlere yardımcı olacaktır.

Şubemizi aramadan önce cihazın içini açmaya çalışmayınız. Ekiplerimiz en kısa sürede cihazın başında çalışmalara başlayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir