Altındağ Demirdöküm Servisi

Altındağ Demirdöküm Servisi çalışmak altındağ semti müşterilerimiz için bir ayrıcalıktır. Bakım işlerinizde, montaj işlerinizde hatta kurulum işlemlerinizde bizimle irtibata geçerek sorunlarınızı çözebilirsiniz.

Demirdöküm marka ürünler zaman zaman arızada yapmaktadır. Arıza durumları ile karşılaşmamak için mutlaka cihazlarınızın periyodik bakımlarını yaptırmanız gerekmektedir.

Bakımlar sayesinde Demirdöküm ürünlerini daha uzun yıllar ve verimli olarak kullanabilirsiniz. Altındağ Demirdöküm Servisi olarak yürüttüğümüz faaliyetleri hem müşteri memnuniyeti açısından hem de kalite açısında hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Ayrıca, firmamız her zaman ekonomik çözümler üreterek müşteri memnuniyeti de sağlamaktadır.

Web sitemizden hem kullandığımız parçaların güncel fiyatları hem de yaptığımız işlemlerin güncel fiyatları tüm müşterilerimize şeffaf olarak gösterilmektedir.

Hiçbir zaman müşterilerimiz belirtilen rakamların dışında ekstra rakamlar ile karşılaşmazlar.

Demirdöküm marka kombi cihazı, klima cihazı, şofben cihazı ve kazan sistemleri sorunlarınızda vakit kaybetmeden Altındağ Demirdöküm Servisi ile bağlantıya geçmeniz gerekmektedir.

Altındağ Demirdöküm Servisi demirdöküm marka cihazlarınızda uzmanlaştığı için personellerimiz de bu cihazlar üzerinde tecrübe sahibi olmuştur. Eğitimli çalışanlarımız konusunda sertifikalı personelleridir.

Sıcak su karşılamak adına en yoğun kullanılan cihazlar şofben cihazlarıdır. Bu cihazlar bazen sıcak su vermeye bilirler.

Böyle durumda termosifon suyu az ısıtıyor demektir. Termosifon içerisindeki rezistansın düzgün bir şekilde çalışmasını gerekmektedir.

Rezistanslar zamanla su ile alakalı olarak kireçlenmektedir. Bu kireçlenme sorunu da suyu ısıtmada sıkıntı yaratır. Altındağ Demirdöküm Servisi ekiplerimiz bu konuda hızla müdahalede bulunarak sorununuzu çözmektedir.

Web sitemiz üzerinden online olarak da destek alabilirsiniz. Online olarak çağrı merkezi müşteri temsilcimize ulaşarak destek talebinde bulunabilirsiniz.

Müşteri temsilcimiz sizden alacağı bilgiler doğrultusunda gezici servisimizi adresinize yönlendirecektir.

Demirdöküm marka kombi cihazlarındaki sorunlardan bir tanesi su basıncındaki artıştır. Bu durum muhtemelen eşanjör sorunu ile ilgilidir.

Eşanjörünüzde delik var ise kombinizin basıncı sürekli olarak artacaktır. Su sızdırması nedeni ile basınç artışı olabilir.

Isıtma sistemlerinden birisi de kazanlardır. Demirdöküm marka kazan sistemleri yoğun bir şekilde tercih edilmektedir. Bazı zamanlar kazan fazla kurum yapabilir.

Yakıt miktarının fazla olmasından dolayı bu sorun çıkmaktadır. Yanmak için gereken oksijenin az olması da bu duruma kapı açabilir.

Gerekli kontrol ve bilinçli müdahale Altındağ Demirdöküm Servisi personelimiz tarafından yapılacaktır.

Demirdöküm marka kombi cihazları alırken mutlaka kullanım alanlarına göre seçilmelidir.

Ayrıca, kaçak akım koruması için regülatör kullanımı şarttır. Ana kart arızalarının da önüne regülatör sayesinde geçilmektedir.

Kombi cihazınız yanma esnasında alev turuncu veya sarı ise hemen durdurulmalıdır. Çünkü cihazınız gaz yakmıyor demektir. Bakım zamanınız gelmiş demektir.

Ayrıca bar basıncı 1.5 ile 2.0 arasında sabit olmalıdır. Çalışma esnasında aşağıda ve yukarı dalgalanmalar oluyorsa basınç sorunu var demektir.

Bu durumda mutlaka Altındağ Demirdöküm Servisi ile bağlantıya geçerek destek talebinde bulunmanız gerekmektedir. Bir telefon açmanın sorun çözümüne ulaşmanız için yeterlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir