Altındağ Baymak Servisi

Altındağ Baymak Servisi ile iş yapmak altındağ semti müşterilerimiz için her zaman kaliteli ve özellikli bir ayrıcalık olmuştur. Baymak marka cihazlarınızın her türlü arıza durumunda ve bakım durumlarında bizlerle iletişime geçerek sorunlarınızı kolayca çözebilirsiniz.

Kaliteli ve sağlam ürünler ile adını duyurmuş olan baymak markası, altındağ semtinde de yoğun şekilde talep edilmektedir. Bu yoğun talep neticesinde de yer yer servis ihtiyaçları da gün yüzüne çıkmaktadır.

Teknik servis ihtiyacı durumu ortaya çıktığında her zaman Altındağ Baymak Servisi çağrı merkezimiz ile iletişime geçerek destek talebinde bulunabilirsiniz.

Bölgede en yaygın kaliteli servis ağına sahip olan firmamız, aynı zamanda güler yüzlü ve bilinçli personelleri ile bölge halkına hizmet vermektedir. Özellikle kış aylarında yoğun şekilde kullandığımız

Baymak marka kombi cihazlarının eğer kış ayına girmeden önce periyodik bakımları yapılmamış ise hiç istemediğiniz bir anda size sorun veya arıza çıkartabilir.

En sık rastlanılan sorun ise kombi cihazının alarte duruma geçmesidir. Bu durum müşterilerimiz tarafından anlaşılmayacağı gibi kombi cihazınızın ekranın da arıza kodu durumu da ortaya çıkarabilir.

Arıza kodları ile ilgili detay bilgiler kullanım kılavuzlarında belirtilmektedir. Arıza kodunun ilk etapta çözümü için kullanım kılavuzundan destek alabilirsiniz.

Ancak, sorun veya arıza devam ederse mutlaka konusunda uzman ve tecrübeli olan Altındağ Baymak Servisi ile bağlantıya geçmeniz gerekmektedir. Sorununuz hızlı ve garantili şekilde çözüleceğinden emin olabilirsiniz.

Baymak kombi cihazlarında genellikle baca sensörü arızası, kullanım suyunun sıcaklığını algılayan NTC arızası, Elektronik kart arızası, Emniyet termostat arızası gibi arızalar ile sık karşılaşılmaktadır.

Kombi cihazlarınıza mutlaka senede 2 defa bakım yaptırmanız teknik servisimiz tarafından şiddetle tavsiye edilmektedir.

Baymak marka klima cihazınızın kumandası bazen çalışmayabilir. Bu durumda öncelikle pillerin kontrol edilmesi gerekmektedir.

Pillerde sorun görülmez ise klima cihazına elektrik gelip gelmediğine bakılmalıdır. Sorun halen devam ederse Altındağ Baymak Servisi  uzmanlarından destek almanız gerekmektedir.

Kazan sistemlerinde ve şofben cihazlarında yaşanan problemlerin çözümü genel olarak müşterilerimiz çözeceği problemler olmadığından mutlaka konusunda uzman ve tecrübeli teknik servise haber vermeleri gerekmektedir. Bu tip cihazlarda genelde elektrik ile ilgili sorunlar ortaya çıkmaktadır.

Elektrik ve şalter problemleri genellikle tecrübeli ve uzman kişiler tarafından bakılması gereken sorunlar olduğundan   müşterilerine bu hizmeti Altındağ Baymak Servisi seve seve vermeye hazırdır.

Baymak markası tarafından bu cihazlar kusursuz hizmet sunması için müşterilerimizin hizmetine sunulmuştur.

Kusursuz hizmet almak için ve uzun yıllar sorunsuz bu cihazları kullanmak için mutlaka kullanım kılavuzlarına göre kullanmalı ve yıllık bakımlarının düzenli olarak yapılması gerekmektedir.

Ayrıca, Altındağ Baymak Servisi her zaman ekonomik çözümler sunarak müşteri memnuniyetini de üst seviyede tutmaktadır. Tüm çalışanlarımız da bu hassas konuda bilgilendirilmekte ve sürekli olarak eğitilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir