Altındağ Alarko Servisi

Posted by
Ankara Kombi Servisi
Altındağ Alarko Servisi

Altındağ Alarko Servisi, Başkent Ankara’da ikamet eden siz değerli Altındağ sakinlerinin Alarko markalı klima, kombi, şofben ve kazan sistemi ürünleriniz ile ilgili her türlü montajı yapar.

Ayrıca bakım ve onarım hizmetlerini son derece profesyonel ve uzman ekibi, orijinal ve garantili yedek parçalar ile gerçekleştirmektedir. Servisimiz sizlere yalnızca bir telefon mesafesinde.

7 gün 24 saat esasına göre hizmet veren Altındağ Alarko Servisi, Alarko markalı tüm cihazlarınızı ev ya da işyerlerinizde, gerekli incelemeleri yerinde gerçekleştirerek, sorunu ortadan kaldırmaya yönelik olarak gerekli müdahaleleri yapacaktır. En kısa sürede ihtiyaç duyduğunuz destekle yanınızdayız.

Gaz kokusu duyarsanız hemen alo 187’yi arayın. Kapıları ve pencereleri açın, kesinlikle elektrik prizlerine dokunmayın, çakmak ya da kibrit yakmayın.

Apartmanda gaz kokusu duymanız halinde komşularınızı uyarın, apartman sokak kapısını açık bırakarak temiz hava girişi sağlayın.

Peteklerin üstünün sıcak, altının ise soğuk olması, kombi girişinde yer alan filtrelerde tıkanıklığın olduğunun göstergesi olabilir.

Alarko kombi cihazınızda böyle bir sorunla karşılaşırsanız, bu sorun, kombide bulunan sıcak suyu kaloriferden ayıran vanalarda arızadan kaynaklanabilir. Bu durum peteklerde dengesiz ısınmaya neden olabilir.

Yüksek ihtimalle tesisattan kaynaklanan bu sorunun çözümü için Altındağ Alarko Servisi siz değerli Altındağ sakinlerine bir telefon mesafesinde… Arayın, ev ya da işyerinizdeki Alarko cihazınıza en kısa sürede müdahale ederek sorununuzu ortadan kaldıralım.

Alarko kazan sistemi, verimli bir çalışma ya da sistemi devre dışı bırakmak için tesisata su ekleme ya da boşaltmanın nasıl yapıldığının bilinmesi gereklidir.

Verimli bir çalışma için kazan sistemi basıncının 1-1.5 bar arasında tutulması gerekir. Bu basıncın altına düşüldüğünde tesisat basıncı arttırılmalıdır.

Kazanınız çalışırken kesinlikle ön ya da yan koruma kapaklarından birini yerinden sökmeyin ve sökülmesine kesinlikle izin vermeyin. Bu durum sizin için ciddi bir güvenlik sorununa neden olabilir. Bu işlemin gerçekleştirildiğinin tespit edilmesi halinde Alarko kazan sistemi cihazınız garanti kapsamı dışında kalacaktır.

Klima cihazınız yeterince ısıtmıyor ya da soğutmuyor ise bunun nedeni yanlış modda çalıştırıyor olmanızdır. Ev ya da işyerinizde kışın da yeterince ısınmak istiyorsanız Altındağ Alarko Servisi olarak inverter klima tercih etmenizi öneririz.

Klima montajlarınızın matkap yerine karot makinesi ile kullanılması gerekmektedir. Aksi takdirde duvarınız zarar görecektir. Montaj işlemleriniz için  Altındağ Alarko Servisi, duvarınıza ve cihazınıza zarar vermeden işlemlerinizi tamamlayacaktır.

Şofben kullanımınız esnasında hata veriyorsa, elektrik bağlantısında ya da suların akma yoğunluğunda azalmadan kaynaklanıyor olabilir.

Alarko şofben gaz vanasının açık olduğundan emin olun, hata uyarısı devam ediyorsa sıfırlama işlemi yapın. Sorununuzun çözülmemesi halinde Altındağ Alarko Servisi arayarak teknik destek alın.

Uzun süreli kullanmak amacı ile satın aldığınız Alarko kombi, klima, şofben ve kazan sistemlerinizi kesinlikle yetkisiz, korsan tabir edilen servislere emanet etmeyin.

Kısa vadede kazanç gibi görünen bu tür servisler, kalitesiz ve yan sanayi ekipman kullanması nedeniyle cihazlarınıza telafi edilemeyecek zararlar verir, hatta cihazlarınızın kullanılmaz hale gelmesine neden olur.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir